
Aftellen met de leukste kalenders
In de woonkamer, de keuken, de gang, het toilet, boven het bed, op de badkamerdeur… Ik hang het huis het liefst vol met adventskalenders. Ze zorgen ervoor dat het dit jaar vanaf zondag 30 november al een beetje kerst is in huis. Aftellen naar kerst; het zal je niet verbazen dat ik er dol op ben. Met deze kalenders kan het feest beginnen.
Win een van de twee Adventskalenders

Illustrator: Notietzblock

December is niet compleet zonder adventskalender
Voor de een is het het moment dat de eindsprint richting kerstvakantie begint. Druk om al het werk nog af te krijgen. Voor de ander is het een feestelijk moment, want kerst komt in zicht. Hoe je ‘m ook gebruikt: december is niet compleet zonder adventskalender. Er worden zoveel mooie varianten gemaakt. Ik verzamelde ze allemaal hier het blog.

Advent tree van Jurianne Matter
Nieuw: feestelijke refill voor je bestaande boom

Adventkalender van Tineke van Bragt, Tienderhande

Aftelkalender(s) van Annelien Adams Arts

De Happy Makers Aftelkalender is een printable.
En niet zomaar een! Alle illustraties werden ontworpen door Ingrid Wuyster.

Thee Adventkalender: Paper & Tea

Adventskalender met 12 pakjes van Nikki Dotti

Adventskalender, met en zonder bijbelteksten van Carmenstekentafel

Samen onderweg naar kerst met illustraties van Marieke ten Berge

Cosy up kalender
Eshter Bennink vindt het heerlijk om werelden te creëren die gevoelens van knusheid, geborgenheid en verwondering oproepen. Haar illustraties staan op allerlei producten van kaart tot boekenlegger en van puzzel tot adventkalender!
De kalender van Esther groeit. Het tafereel krijgt er elke dag een item bij, tot je met kerst een knoertgezellige Cosy Up kalender hebt. Tip: volgend jaar kun je hem gewoon opnieuw gebruiken!

Alles voor de donkere tijd van het jaar. Advent met Hope & Joy

Voor een mooie adventskalender is altijd wel een plek te vinden!

Lichtkalender van de Muisjes

Printable adventkalender van Heike, Heimein Design

Aftellen met Studio Stien

Boek ‘Nog 24 nachtjes…’.
Aftellen tot Kerstmis met illustraties van Marijn van der Wateren

Twee Adventkalenders
om te winnen
Omdat het blog tot het einde van het jaar in het teken staat van geven en delen,
heb ik een leuke winactie voor je. Ik mag 2 adventkalenders weggeven!
Hieronder zie je op welke kalender je kans maakt en wie hem maakte.

DIY adventkalender van QuastDesign
Pauline Quast van QuastDesign ontwerpt producten met vrolijke illustraties waarin kleine details je verrassen. Naast kaarten ontwerpt ze o.a. notitieblokken, washitape, posters en stationery en deze prachtige adventkalender.
In de set van Pauline zit alles om deze DIY adventkalender te maken. Je moet alleen zelf de zakjes nog vullen met kleine kadootjes.
Een van Pauline’s kaarten voor kerst


Uitpakken met geïllustreerde kadootjes
Femke van Studio Kvinna probeer in haar werk altijd iets waardoor je een glimlach op je gezicht krijgt, door humor en veel aandacht voor details. Denk aan gezellige camperbusjes, opgerolde rode katten, kleurrijke bloemen en plekjes om bij weg te dromen. Haar illu’s staan op kaarten, prints en posters, mokken, kalenders en stickers.
De adventkalender van Femke bestaat uit negen geïllustreerde cadeautjes die je stap voor stap dichter bij kerst brengen.

Zo doe je mee
Wil je een van de 2 winnen? Zo maak je kans:
1. Schrijf je hier in voor mijn nieuwsbrief:
happymakersblog.com/happy-makers-nieuwsbrief
2. Vul onderstaand deelnameformulier in tot en met donderdag 27 november
3. Vrijdag 28 november maak ik via mijn insta stories bekend wie de winnaars zijn
Winactie is gesloten

Deelname formulier:

Nog heel even en dan kunnen we beginnen met aftellen.
Op naar de kerstdagen! Natuurlijk met de Kerstkaarten Countdown.
Ik ben er bijna klaar voor om het blog in een feestelijk jasje te steken.
Vanaf nu tot en met het einde van het jaar kun je rekenen op allerlei giveaways.
Laat het uitpakken maar beginnen.
Nog meer aftelkalenders zien?
Je vindt ze hier:
De allerleukste aftelkalenders
Adventskalenders van illustratoren